Administracja wordpress
strona www / sklep internetowy

Administracja wordpress

Specjalizujemy się w administracji WordPress gotowych już stron internetowych oraz sklepów internetowych.  Zaufało nam już wiele firm, które korzystają w dalszym ciągu z naszych usług po wykonaniu strony internetowej lub sklepu internetowego, dzięki czemu mogą spokojnie skupić się nad dalszym rozwijaniem swojego biznesu. Oferta skierowana jest do firm, które potrzebują pomocy w utrzymaniu swojej dotychczasowej strony www lub sklepu, jak i dla przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę  w sieci.

Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że Twoja strona internetowa lub sklep internetowy będą działać sprawnie i bezpiecznie.

administracja wordpress
administracja sklepu internetowego

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta administrowania stroną www i sklepem internetowym w WordPressie spełni Twoje oczekiwania, ponieważ przekazujesz swojego WordPress’a pod dobrą opiekę.

Przy zlecaniu wykonania od początku strony internetowej lub sklepu internetowego i chcąc powierzyć dalszą opiekę administrowania możesz liczyć na preferencyjne warunki. 

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojej firmy!

Co zawiera oferta na administrację WordPress strony lub sklepu internetowego?

oferta administracja

Aktualizacja strony

Regularnie przeprowadzamy aktualizacje systemu, wtyczek oraz szablonów, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojej witryny.

Bezpieczeństwo i backup

Zapewniamy bezpieczeństwo, dbając o regularne tworzenie kopii zapasowych oraz minimalizujemy wszelkie próby przejęcia strony internetowej.

Zarządzanie treścią

Zajmujemy się dodawaniem, edytowaniem i usuwaniem treści ze strony internetowej lub sklepu internetowego takich nowe wpisy na blogu, aktualności na stronie, nowe produkty, kategorie i wiele więcej.

Rozbudowa strony internetowej lub sklepu

Wykonamy rozbudowę Twojej strony internetowej lub sklepu. Mogą to być pracę związane z częścią widoczną strony a także funkcjonalnością i panelem CMS.

Optymalizacja

Chcemy aby Twoja strona działała jak najlepiej i bez błędów. Wyszukujemy i eliminujemy błędy w Twojej witrynie co wpłynie na lepsze pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych.

Pomoc techniczna i wsparcie

Masz pytania? Nasza pomoc techniczna i wsparcie zapewnić Ci dalsze spokojne korzystanie z Twojej witryny.

Scroll to Top

Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę swojego projektu