STRONY INTERNETOWE

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Banino

NOWOCZESNE strony internetowE

Strona internetowa to w dzisiejszych czasach najważniejsza wizytówka firmy w internecie, co sprawia, że na jej podstawie większość  osób podejmuje pierwszą decyzje o rozpoczęcia dalszej współpracy lub chęci skorzystania z usług. Dobrze zbudowana strona internetowa jest jak pracownik, który nieustannie promuje produkty i usługi firmy, a także nakierowuje potencjalnych Klientów do pozostawienia danych kontaktowych. Aby przyciągnąć klienta, Twoja firma powinna się czymś wyróżniać.  Zamawiając u nas stronę, będziesz z dumą podawać adres swojej strony internetowej. 

strony internetowe profcode
strony internetowe profcode

Strony internetowe od Profcode  to usługa dedykowana dla firm oraz osób prywatnych, które chcą zwiększyć rozpoznawalność swojej marki w sieci oraz zamierzają pozyskiwać nowych Klientów. Największą popularnością  cieszą się strony firmowe spełniające funkcję wizytówki internetowej, zawierające ofertę firmy, informację o usługach lub produktach.

Wykonujemy zarówno małe strony firmowe, zawierające kilka podstron oraz strony bardziej rozbudowane, zawierające np. rozbudowany katalog usług lub produktów.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE STRONY INTERNETOWE?

 • System zarządzania treścią
  System zarządzania treścią

  Panel administracyjny CMS do łatwego zarządzania podstronami

 • Responsywne strony www
  Responsywne strony www

  Nasze strony internetowe poprawnie wyświetlają się na komputerach, tabletach i smartfonach.

 • Optymalizacja
  Optymalizacja

  Wiemy jakie zasady musi spełniać strona, aby być na TOPie dzieki czemu masz większe szanse na wysokie pozycje.

 • Opieka techniczna i administracja stroną www
  Opieka techniczna i administracja stroną www

  Udzielamy pełnego wsparcia technicznego stworzonych przez nas stron. Nigdy nie zostawiamy klienta z problemem.

ZAMÓW
WYCENĘ

Chcesz zaistnieć w internecie? Skontaktuj się z nami.
Opowiedz nam o swoim biznesie, usługach i o oczekiwaniach, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Ile kosztuje strona internetowa?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi…

Najpopularniejsze dziś są strony wykonywane w środowisku WordPress, który stanowi już ponad 40% rynku tworzonych obecnie stron internetowych. Wpływ na to ma z pewnością rozbudowany CMS (content management system czyli system zarządzania treścią), czas wdrożenia oraz duża społeczność. Intuicyjny interfejs CMS sprawia, że obsługa, zarządzanie i późniejsze wprowadzanie nowej treści na stronie internetowej nawet dla kogoś kto nie ma wiedzy programistycznej staje się naprawdę proste. 

WordPress to dobry wybór zarówno dla profesjonalnej strony internetowej jak i strony wizytówki oraz strony firmowej.

Dlatego zamawiając stronę internetowe trudno o szybką odpowiedź, ponieważ każda strona charakteryzuje się inną formą graficzną,  stopniem rozbudowy, funkcjonalnością oraz technologią wykorzystaną do budowy strony www. Pojęcie „prosta strona” jest zbyt ogólnym pojęciem i dla każdego klienta oznacza coś zupełnie innego.

Napisz, zadzwoń, a dostaniesz darmową wycenę strony internetowej udzielając odpowiedzi na kilka zadanych pytań. W naszej ofercie nie ma sztywnego cennika i do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie.

jak przebiega współpraca Z PROFCODE?

Zapytanie
Omówienie projektu
Przygotowanie projektu strony internetowej,
Tworzenie strony
Strona na serwerze. Twój sukces !

1. Zapytanie:

Zadzwoń, napisz emaila na adres info@profcode.eu  lub wykorzystaj formularz na stronie kontaktowej. Wrócimy z odpowiedzią.

2. Omówienie projektu:

Omawiamy założenia projektu, czego ma dotyczyć strona internetowa. To tutaj ustalamy funkcjonalność oraz jak duża ma być strona internetowa (ile ma mieć zakładek, w ilu wersjach językowych). Bardzo pomocne są przykładowe linki do stron, które się podobają i odpowiadają stylem oraz możliwościami, które chcemy wdrożyć także na swojej stronie. Branża nie ma znaczenia! Wszystkie te informacje są niezbędne do prawidłowej wyceny strony internetowej.

3. Przygotowanie projektu strony internetowej:

Po akceptacji kosztu projektu i podpisaniu umowy, wykupujemy domenę i hosting. Jeżeli już posiadasz, to super! Wystarczą dane logowania, a w tym czasie zbieramy wszystkie materiały na stronę internetową. Domykamy projekt strony, kolorystykę i po akceptacji startujemy z projektem.

4. Tworzenie strony internetowej:

Ty masz już wolne, my działamy. Jesteśmy w ciągłym kontakcie i pokazujemy postępy z prac wdrożeniowych.

5. Strona na serwerze

Bez obaw. Twoja strona jest umieszczona przez nas na Twoim serwerze i to Ty jesteś w pełni jej właścicielem. Dostajesz wszystkie loginy i hasła.

Przemyśl czy czujesz się na siłach samodzielnie utrzymywać swoją stronę www. Jeżeli jednak wolisz skupić się na swoim biznesie i nie chcesz martwić się o swoją stronę internetową, aktualizacje oraz kopie bezpieczeństwa, możesz skorzystać z naszej usługi opieki nad stroną internetową.

Scroll to Top

Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę swojego projektu